Ürün açıklaması


Açıklama Bilgi:
Yağ Basınç Sensörü
Stokta
Parça No.: 0117 7188
Uygulama: Deutz Için FL913 Motor
Garanti: 1 Yıl
Not: bu bir yedek, değil orijinal parça. Ama, Bu sizin için iyi çalışabilir!
Garanti Bilgileri:
Tüm arızalı/olmayan işleyen parçaları 365 gün içinde iadesi için iade olabilir orijinal satın alma tarihi. E-posta yoluyla bize ulaşın veya OdulSatis.org mesajlaşma sistemi (tercih) için talimatları öğe dönmeden olarak. Tüm iade parçaları tahrif/hasarlı/modifiye veya eksik iade değil ve iade edilecektir olarak müşteri olduğunu, böyle olarak, İadeler verilecektir.
Tüm yeni/kullanılmamış parçaları olabilir satın alma 30 gün içinde iadesi için iade edilebilir. Nakliye ücretleri iade edilmez. Alıcı nakliye ücretleri için sorumlu bir öğeyi döndürmek için bir nedeni sonucu olmadığı sürece iade nakliye hata bizim adına.
Nakliye Bilgileri: 1. Please emin olun adres ve iletişim bilgileri doğru ve doğru. 2. biz o zaman geldiğinde umut ancak bu uluslararası bir teslimat olduğundan, nakliye süresi oldukça lojistik şirketi ve yerel müşteriler veya vergileri. 3. biz nakliye hizmeti kaynaklanan herhangi bir sorun için sorumlu değildir gibi kaza, gecikme ya da diğer konularda. 4. sağlamak için size daha düşük vergi ödeme ile mal aldı, biz düşük değer ile özel fatura beyan edecek, biz bu para tasarrufu için. Değeri ödenen toplam veya başka bir şey demek istemiyorum. Herhangi bir ithalat ücretleri alıcının sorumluluğundadır.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 18cm x 10cm x 9cm (7.09in x 3.94in x 3.54in)

  • Marka Adı: KEPTGO
  • Model Numarası: 0117 7188
  • is_customized: Evet

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler

En iyi